image
single

Anna Lazarek

ADWOKAT
  • +48 71 720 70 19
  • kancelaria@az-legal.pl

Główne obszary specjalizacyjne

■ Prawo gospodarcze i korporacyjne
■ Prawo cywilne
■ Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe
■ Prawo budowlane i nieruchomości
■ Spory sądowe

Umów spotkanie

RYS ZAWODOWY

Adwokat, członkini Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowych studiów Prawa Podatkowego ukończonych na alma mater. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu zdając egzamin adwokacki.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z wiodącymi kancelariami adwokackimi we Wrocławiu oraz Warszawie, a także reprezentując spółki kapitałowe z sektora branży dewelopreskiej.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, w szczególności w prawie procesowym, gospodarczym, a także w sprawach podatkowych etapie postępowania przed organami skarbowym oraz sądami administracyjnymi. W zakresie swojej działalności zajmuje się sprawami z zakresu prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego oraz bieżącej obsługi podmiotów z problemami finansowymi lub gospodarczymi. Posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu podmiotów gospodarczych, w tym podmiotów z sektora energetycznego oraz budowlanego, a także klientów indywidualnych w postępowaniu przedsądowym oraz na etapie postępowania sądowego.

Włada językiem angielskim.

Az-legal