Specjalistyczna wiedza jest kluczowa

Z przyjemnością informujemy, że Pani Mec. Katarzyna Augustyniak z wyróżnieniem ukończyła Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Deweloperów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie organizowane we współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich.

Absolwenci ww. studiów podyplomowych są specjalistami m.in. w zakresie:

  • prawnych aspektów projektu deweloperskiego;
  • problematyki polskiego rynku nieruchomości;
  • analizy strategicznej;
  • zarządzania oraz tworzenia biznes planów;
  • finansowania przedsięwzięć.

Pani Mecenas jest także absolwentką Podyplomowych Studiów organizowanych przez Politechnikę Wrocławską na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego: „Gospodarki nieruchomościami. Utrzymanie – wycena”, jak również Studiów Podyplomowych na tejże uczelni: „Międzynarodowe procedury organizacji inwestycji według FIDIC”.

W swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim prawem nieruchomości i obsługą projektów inwestycyjnych, w tym w szczególności projektów deweloperskich. W ramach kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców w obszarze działalności pozostaje również prawo administracyjne, cywilne, pracy i gospodarcze

Pani Mec. Katarzynie Augustyniak serdecznie gratulujemy ukończenia studiów z wyróżnieniem i życzymy kolejnych sukcesów na drodze rozwoju zawodowego.

 

Posted in: Okiem eksperta
Az-legal