Szkolenie „Rękojmia. Praktycy dla praktyków –  zmiany w prawie budowlanym w 2018 r.”

Serdecznie zapraszamy 27 czerwca 2018 roku na szkolenie „Rękojmia. Praktycy dla praktyków –  zmiany w prawie budowlanym w 2018 r.”, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Golden Floor w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 123A). Jedną z prelegentek będzie Pani Katarzyna Augustyniak – radca prawny i partner Kancelarii Augustyniak&Żarski.

W ramach szkolenia poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Analiza pojęcia i znaczenia rękojmi w świetle prawa, praktyki działalności i orzecznictwa sądów powszechnych i administracyjnych;
  • Analiza niedozwolonych zapisów umownych i praktyk w obrocie z konsumentami oraz ich konsekwencji;
  • Przesłanki odpowiedzialności dewelopera z tytułu rękojmi;
  • Ocena zasadności pojawiających się w praktyce roszczeń kupujących i metody zabezpieczenia przed roszczeniami bezzasadnymi;
  • Zmiany w szeroko pojętym prawie w budowlanym – nowelizacje przepisów w 2018 r. i planowane zmiany .

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób specjalizujących w prowadzeniu inwestycji budowlanych, w szczególności osób zajmujących się branżą inwestycji deweloperskich, jak wykonawców i podwykonawców projektów budowlanych. Szkolenie dedykowane jest także dla osób chcących poznać problematykę perspektywicznego rynku deweloperskiego i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obrotu gospodarczego między wyspecjalizowanymi podmiotami branży deweloperskiej a konsumentami.

Pani Mecenas Katarzyna Augustyniak w swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim prawem nieruchomości i obsługą projektów inwestycyjnych, w tym w szczególności projektów deweloperskich. Na co dzień doradza przedsiębiorstwom i podmiotom działającym w branży budowlanej, zwłaszcza deweloperom, wykonawcom, architektom i zarządcom nieruchomości. Posiada szerokie doświadczenie przy bieżącym wsparciu prawnym w przygotowywaniu, realizacji i zarządzaniu inwestycjami – najczęściej w formie stałej obsługi prawnej – jak również w procesach sądowych i innych postępowaniach przed sądami powszechnym i administracyjnymi, a także przed organami administracji publicznej i samorządowej.

Od wielu już lat chętnie dzieli się swoją specjalistyczną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym podczas różnego rodzaju konferencji, szkoleń i warsztatów.

Więcej informacji o szkoleniu oraz możliwości zapisania się na nie na stronie:

https://proability.pl/wydarzenie/rekojmia-praktycy-dla-praktykow/

Posted in: Konferencje/szkolenia
Az-legal