Nasi Przedstawiciele na Dniach Dewelopera

Mamy przyjemność poinformować, że dnia 16 października 2019 roku przedstawiciele Kancelarii AZ-LEGAL uczestniczyli w najbardziej prestiżowym wydarzeniu związanym z rynkiem nieruchomości – Dniach Dewelopera organizowanych przez Polski Związek Firm Deweloperskich. Tegoroczna edycja odbyła się w murach Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Na Dniach Dewelopera rok rocznie gromadzą się czołowi eksperci z branży, którzy poruszają najważniejsze i najbardziej interesujące tematy związane z sektorem mieszkaniowym. Dzięki wspólnym działaniom udaje się wyznaczyć kierunki rozwoju dla branży nieruchomości. Spotkanie to służy także integracji środowisk związanych z sektorem mieszkaniowym – reprezentantów firm deweloperskich, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych oraz pozostałych uczestników procesów inwestycyjnych.

 

W trakcie tegorocznej edycji poruszone zostały najważniejsze kwestie dotyczące rynku nieruchomości a w szczególności rynku deweloperskiego w Polsce i zagranicą. Gościem specjalnym wydarzenia był Charles Montgomery – światowej klasy urbanista oraz autor książki „Miasto Szczęśliwe” – który podzielił się ze słuchaczami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi infrastruktury różnych miast Polski. Zagadnienia poruszane w ramach wydarzenia obejmowały także m. in. tematykę różnych modeli inwestowania na rynku deweloperskim czy wskazówki jak mądrze projektować i budować osiedla w przestrzeni miejskiej.

 

Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach branżowych to dla nas okazja do zgłębiania wiedzy, szerszego spojrzenia na rynek nieruchomości oraz do zapoznania się z najnowszymi trendami dotyczącymi branży nieruchomości w Polsce. Dzięki udziałowi w takich wydarzeniach jesteśmy bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia, a tym samym praca Naszego Zespołu pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

Posted in: Aktualności
Az-legal