image
single

Magdalena Piesak

Prawnik
  • +48 71 720 70 19
  • m.piesak@az-legal.pl

Główne obszary specjalizacyjne

■ Prawo Cywilne
■ Prawo Gospodarcze i Korporacyjne
■ Nieruchomości i Prawo Budowlane
■ Spory Sądowe i Mediacje

Umów spotkanie

RYS ZAWODOWY

Doświadczenie w pracy prawnika zdobywa od 2018 roku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego – kierunek Prawo. W ramach programu ERASMUS studiowała także Prawo na Vrije Universitait Brussels w Brukseli. Ukończyła również podyplomowe Studia Zarządzania oparte na strukturze MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W trakcie studiów należała i była aktywnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Katowice oraz kilku Kół Naukowych. Jej największymi zainteresowaniami związanymi z prawem jest prawo gospodarcze oraz prawo cywilne, a w szczególności prawo nieruchomości oraz prawo własności intelektualnej.

W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim prawem nieruchomości, kompleksową obsługą inwestycji deweloperskich, opiniowaniem umów oraz kontaktem z klientem. Pani Magdalena odpowiedzialna jest także za tworzenie projektów umów, opinii prawnych oraz weryfikacje stanu prawnego nieruchomości.

Posługuje się biegle językiem angielskim, także w formie legal english oraz językiem hiszpańskim w stopniu komunikatywnym.

W wolnych chwilach pasjonatka podróży po Polsce i Europie, jazzu oraz jogi.

„Wyznaczaj sobie wielkie cele, aby nie przygnębiały cię niewielkie niepowodzenia”

Az-legal