Konferencja Forum Dewelopera

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji Forum Dewelopera, które odbędzie się 9 października 2021 r., w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Ideą Forum Dewelopera jest dzielenie się wiedzą opartą na praktyce i doświadczeniu. Konferencja kierowana jest do społeczności związanej z branżą deweloperską. Ponadto podczas konferencji będzie możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z osobami z branży deweloperskiej.

Harmonogram konferencji składa się z 6 wystąpień, każde z nich to zbiór kompetencji, mądrości, nauki pokory oraz doświadczenia każdego prelegenta.

Niezmiernie miło nam poinformować, że jedną z prelegentek wydarzenia będzie Pani Mecenas Katarzyna Augustyniak, która w drugim panelu konferencji o godz. 17:30 poruszy temat „Szans i zagrożeń przyszłych zmian w ustawie deweloperskiej”.

Katarzyna Augustyniak – Radca prawny, partner w Kancelarii Radców Prawnych Augustyniak & Żarski Sp. p. z siedzibą we Wrocławiu. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, Absolwentka i wykładowca Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Prelegentka szkoleń i warsztatów związanych z rynkiem nieruchomości, wykładowca na uczelniach wyższych. Właściciel biura nieruchomości KAPITAL Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: tutaj

Posted in: Konferencje/szkolenia
Az-legal