Konferencja „Finansowanie przedsięwzięcia deweloperskiego oraz terminy w działalności deweloperskiej”

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji organizowanej przez Zakład Prawa i Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego oraz Polski Związek Firm Deweloperskich. Tematem konferencji było „Finansowanie przedsięwzięcia deweloperskiego oraz terminy w działalności deweloperskiej”. Uczestniczyło w niej wielu profesjonalistów chcących dzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

Podczas konferencji poruszane były problemy branży deweloperskiej związane ze stosowaniem regulacji prawnych w tej tematyce. Do najistotniejszych zagadnień poruszanych w wykładach należały rachunki otwarte i zamknięte oraz problematyka przedawnienia roszczeń.

W ramach konferencji mogliśmy wysłuchać wykładów wielu prelegentów zajmujących się różnymi obszarami na rynku deweloperskim. Podczas przerw mieliśmy także okazję dyskutować o własnych doświadczeniach oraz problemach i ich potencjalnych rozwiązaniach.

Konferencja „Finansowanie przedsięwzięcia deweloperskiego oraz terminy w działalności deweloperskiej” była owocnym spotkaniem, dzięki któremu zapoznaliśmy się ze specyfiką problemów współczesnego rynku deweloperskiego. Był to także czas zawierania nowych, branżowych znajomości. Wzbogaceni nową wiedzą zakończyliśmy spotkanie pełni pozytywnej energii do dalszej pracy i rozwijania naszej działalności.

Posted in: Konferencje/szkolenia
Az-legal