Kolejne ukończone studia podyplomowe

Najważniejsze to nie stać w miejscu. Z takiego założenia wychodzimy, jeśli chodzi o zdobywanie różnorodnej wiedzy oraz doświadczeń zawodowych. Dlatego też partnerzy kancelarii – Katarzyna Augustyniak oraz Krystian Żarski – aktywnie uczestniczą w rozmaitych projektach edukacyjnych – studiach oraz szkoleniach i konferencjach. Połączenie wiedzy uzyskanej na różnych kierunkach oraz bogata praktyka zawodowa pozwala wypracować wiele autorskich rozwiązań dla powierzonych spraw.

Miło nam poinformować, że Mec. Krystian Żarski z wyróżnieniem ukończył w czerwcu 2017 roku Podyplomowe Studia Doradztwa Podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Warto dodać, że jest również absolwentem Podyplomowych Studiów Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej Uniwersytetu Wrocławskiego – specjalizacja: Stosowanie prawa wspólnotowego.

Pan Mecenas w swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim prawem gospodarczym (w tym prawem spółek i kontraktów), prawem cywilnym oraz obrotem nieruchomościami. Doradza przedsiębiorstwom, podmiotom działającym w specjalnych strefach ekonomicznych oraz holdingom z kapitałem krajowym oraz zagranicznym.Jest również członkiem Rad Nadzorczych, w tym w spółkach z udziałem Skarbu Państwa.

Posted in: Aktualności
Az-legal