III Kongres Mieszkaniowy

6 października 2016 roku uczestniczyliśmy w III Kongresie Mieszkaniowym – najważniejszym wydarzeniu na rynku mieszkaniowym w Polsce organizowanym we Wrocławiu przez Polski Związek Firm Deweloperskich oraz Szkołę Główną Handlową.

W ramach III Kongresu Mieszkaniowego omówione zostały m.in.:

  • wpływ budownictwa mieszkaniowego na gospodarkę
  • sytuacja mieszkaniowa Polski na tle innych krajów Europy
  • prognoza potrzeb mieszkaniowych Polaków z uwzględnieniem sytuacji demograficznej imigracji
  • sposoby zaspokajania potrzeb mieszkaniowych różnych grup społecznych
  • sposoby obniżenia kosztów budowy mieszkań

Uczestnikami kongresu byli: Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury i Budownictwa, Kazimierz Smoliński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, Adam Hamryszczak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Grzegorz Kiełpsz – Prezes Zarządu PZFD,  Kazimierz Kirejczyk – Prezes Zarządu REAS oraz Prof. dr hab. Marek Bryx – Szkoła Główna Handlowa.  Moderatorem kongresu był Piotr Kraśko.

W swojej praktyce zawodowej zajmujemy się prawem nieruchomości i obsługą projektów inwestycyjnych, w tym w szczególności projektów deweloperskich. Doradzamy także przedsiębiorstwom i podmiotom działającym w branży budowlanej, zwłaszcza deweloperom, wykonawcom, architektom i zarządcom nieruchomości. Staramy się więc uczestniczyć w ważnych wydarzeniach związanych z rynkiem nieruchomości, aby stale pogłębiać swoją wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi badaniami dotyczącymi branży.

Posted in: Konferencje/szkolenia
Az-legal