Dni Dewelopera

W dniu 12 października 2017 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w VII edycji prestiżowej Konferencji Dni Dewelopera, która odbyła się w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu. Organizatorem Konferencji był Polski Związek Firm Deweloperskich – oddział Wrocław.

Zdecydowanie należy uznać, że jest to jedno z ważniejszych wydarzeń biznesowych roku dla rynku deweloperskiego, gdzie podczas różnych spotkań i debat spotykają się przedstawiciele  największych firm deweloperskich w kraju, przedstawiciele rządu i sektora samorządowego, a także osoby z otoczenia prawnego i biznesowego sektora mieszkaniowego. Łącznie w konferencji wzięło udział kilkudziesięciu prelegentów, którzy obradowali w dwóch panelach dyskusyjnych oraz czterech równoległych debatach.

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było utrzymanie tempa wzrostu polskich miast. Prelegenci poszukiwali odpowiedzi na kilka istotnych pytań: Jak utrzymać trend rozwojowy?  Jaka będzie rola infrastruktury mieszkalnej? Jak utrzymać popyt i ciągle udoskonalać ofertę?

Konferencja była niezwykle ciekawa i pozwoliła nam szerzej spojrzeć na rynek nieruchomości, a także zapoznać się z różnymi obserwacjami ekspertów oraz najnowszymi danymi i trendami dotyczącymi branży nieruchomości w Polsce. Do zobaczenia za rok!

Posted in: Aktualności
Az-legal