Coraz większy zespół AZ LEGAL

Od początku naszym celem było stworzenie profesjonalnego zespołu prawników o różnych specjalizacjach, tak aby dostarczyć naszym Klientom kompleksowej usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej Kancelarii i cieszymy się z zaufania, jakim darzą nas nasi Klienci.

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyli ostatnio: Pani Kamila Borkowska (radca prawny) oraz Pan Krystian Antosz (aplikant radcowski). Oboje swoim doświadczeniem i wiedzą wspierają Kancelarię w prowadzeniu bieżących spraw dla Klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Pani Kamila Borkowska jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a w 2016 r. ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. Od 2014 roku jest również wykładowcą akademickim prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie prowadzi wykłady z dziedziny prawa pracy, a także z prawa cywilnego i gospodarczego.

Pani Kamila posiada wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu opinii prawnych, tworzeniu umów handlowych, a także na polu procesowym. Jednak Jej największe doświadczenie opiera się na specjalizacji w prawie nieruchomości i współpracy z podmiotami zajmującymi się branżą deweloperską, tworząc i opiniując  umowy deweloperskie, umowy przedwstępne sprzedaży lokali usługowych, umowy przenoszące własność, a także umowy o roboty budowlane bądź umowy z podwykonawcami.

Pan Krystian Antosz również jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunek Prawo, a od 2016 roku aplikantem radcowskim przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Od kilku lat aktywnie współpracuje w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych i korporacyjnych. W swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, prawem pracy oraz prawem własności intelektualnej, a także doradza przedsiębiorstwom w zakresie prawa gospodarczego i korporacyjnego. Specjalizuje się również w prawie e-commerce.

Warto nadmienić, że w toku studiów otrzymywał stypendium Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego dla najlepszych studentów prawa, a także udzielał się w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa ELSA Wrocław oraz Studenckim Kole Naukowym Kryminalistyki przy Katedrze Kryminalistyki WPIAE Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył również Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie.

Posted in: Aktualności
Az-legal